Видавництво "Азимут-Україна"
| Верстальник |
Послуги

Верстальник

Верстальник    Верстка – це складання сторінок книги, газети, журналу із набраних рядків, заголовків, ілюстрацій. Це складання відбувається згідно із заздалегідь затвердженим макетом видання і є складовою частиною додрукового процесу. У найпростішому випадку верстка – це просто набирання тексту на комп'ютері. Звичайно, може скластися враження, що цим здатен займатися кожен, але у поліграфії необхідні саме спеціалісти-верстальники.

   У книжкових виданнях існують приблизно декілька десятків загальноприйнятих правил розташування і оформлення тексту. Так, наприклад, на одній сторінці має бути не більше трьох видів різних шрифтів, відступ першого рядка має бути не довшим, ніж закінчення останнього, один фрагмент тексту може бути виділеним не більше ніж одним способом тощо. Крім цього, у кожному виданні існують інші, обов'язкові лише для нього правила.

   Видавництво "Азимут-Україна" здійснює верстку книг, журналів, газет тощо; а також комп'ютерний набір тексту будь-якої складності українською та російською мовами.

   Вартість роботи залежить від об'єму, складнощі і обмовляється після надання відомостей про авторський твір.


help Необхідна консультація? Скористайтеся розділом  »ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК
НАШІ ВИДАННЯ

Марія Первак
«Обдарована Луїза»

Обдарована Луїза

Карагаєва Н.В.
«Моменти»

Моменти

V.M. Rabolu
«Герколубус або Червона планета»

Герколубус або Червона планета
© Видавництво "Азимут-Україна" 2024, Україна, Київ | Зворотний зв'язок