Видавництво "Азимут-Україна"
| Видання книги через інтернет |
Послуги

Видання книги через інтернет

Издание книги через интернет    Для того, щоб скористатися послугою Видання книги через інтернет, Вам необхідно мати свій e-mail.

   До видання приймаються матеріали українською та російською мовами. Ми не видаємо книги, зміст яких протирічить чинному законодавству України, відповідно до якого не допускається використання засобів масової інформації для розголошення відомостей, які становлять державну чи іншу таємницю, що спеціально охороняється законом, заклику до насильницького повалення або зміни існуючого державного і суспільного ладу, пропаганда війни, насильства і жорстокості, расової, національної, релігійної винятковості або нетерпимості, розповсюдження порнографії, з метою вчинення інших кримінально караних діянь.

   1. Автор направляє на адресу електронної пошти видавництва editor@azimut-ukraine.com лист с замовленням на видання книги. У темі листа необхідно зазначити Видання книги через інтеренет. У листі автор має повідомити свої ПІБ (псевдонім за необхідності), а також назву книги. Крім того необхідно повідомити категорію, до якої автор відносить твір (проза, поезія, детектив, езотерика, дитяча, медична, практичний посібник, наукова, художня, публіцистична, довідкова, документальна тощо), та анотацію до книги (стислий опис) з 2-3 речень. Також зазначте обсяг твору в знаках з пропусками та наявність в ньому ілюстрацій (фотографії, малюнки, графіки тощо). Для підрахунку вартості видання необхідно зазначити: формат книги, папір на блок, кольоровість палітурки і блоку, тираж, особливості поліграфічного виконання. Якщо у Вас виникають труднощі з визначенням параметрів книги, ми запропонуємо Вам свій варіант, спираючись на обсяг, тематику твору і Ваші побажання.

   2. Після уточнення всіх необхідних даних ми готуємо проект Договору і відправляємо його Вам по електронній пошті (формат Acrobat Reader .pdf). Узгодивши усі пункти Договору, ми підписуємо зі своєї сторони і надсилаємо Вам поштою два примірники. Ви підписуєте Договір і відправляєте поштою назад наш примірник.

   3. Автор висилає на адресу електронної пошти листа, до якого прикріплює файл з рукописом у форматі MS Word (.doc).

   4. Видавництво висилає автору макет верстки та палітурки у форматі Acrobat Reader (.pdf). Після всіх узгоджень автор підписує оригінал-макет до друку.

   5. Готовий тираж Ви отримаєте будь-яким зручним для Вас способом.

   У разі виникнення питань Ви завжди можете зв'язатись з нами по телефону і з'ясувати всю необхідну інформацію.

   Оплатити вартість видання книги Ви можете у будь-якому банку вашого міста за нашими реквізитами, які будуть зазначені у Договорі.

help Необхідна консультація? Скористайтеся розділом  »ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК
НАШІ ВИДАННЯ

Марія Первак
«Обдарована Луїза»

Обдарована Луїза

Карагаєва Н.В.
«Моменти»

Моменти

V.M. Rabolu
«Герколубус або Червона планета»

Герколубус або Червона планета
© Видавництво "Азимут-Україна" 2024, Україна, Київ | Зворотний зв'язок