Видавництво "Азимут-Україна"
| Як видати свою книгу |
Послуги

Як видати свою книгу

Як видати свою книгу    Для видання своєї книги Вам необхідно звернутися до видавництва. Саме до видаництва, а не до друкарні, як деякі новачки помилково вважають. Різниця полягає в тому, що у друкарні лише друкують продукцію, в той час як у видавництві ії спочатку готують до друку, і лише потім друкують, попередньо присвоюючи ISBN і штрих-код (за бажанням замовника). Крім того, відповідно до Закону України і постанови Кабінету Міністрів України робиться обов'язковий розсил до бібліотек. Таким чином, Ваш рукопис перетворюється на повноцінну книгу, яка потрапляє до всіх каталогів світу.

   Авторський матеріал Ви можете подати у наше видавництво у будь-якому зручному для Вас вигляді. Якщо текст написаний на папері - ми наберемо його на комп'ютері, зверстаємо, виправимо помилки, зробимо художнє оформлення. Якщо текст уже набрано, то його можна принести у видавництво на дискеті, диску чи на іншому носії інформації, або прислати по електронній пошті. Пам'ятайте, ні один текстовий редактор не виправить Вам помилок так, як це зробить професіонал-коректор. Мова не йде вже про те, що у багатьох випадках необхідне втручання досвідченого редактора для того, щоб виправити літературні недосконалості.

   Художнє оформлення - невід'ємна частина будь-якої книги. Навіть якщо в ній немає ілюстрацій, вона має виглядати привабливою та запам'ятатися завдяки палітурці. У видавництві Вам завжди запропонують різні варіанти оформлення. Можливо, у Вас вже є міркування щодо того, який повинна мати вигляд палітурка Вашої книги. Ви можете поділитися своїми міркуваннями з дизайнером, який виконає будь-які Ваші побажання.

   У видавництві Вам допоможуть визначитися з форматом майбутньої книги. Подивившись зразки готової продукції і отримавши консультацію спеціалістів, Ви можете без клопоту вибрати формат, який підходить, враховуючи тематику Вашого твору та виходячи з економічних міркувань.

   Приносьте свій рукопис до видавництва, і ми зробимо з нього якісну книгу, адже читачі вже чекають!
help Необхідна консультація? Скористайтеся розділом  »ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК

Видання книги через інтернет
Видання книги через інтернет Наше видавництво надає послугу "Видання книги через інтернет", завдяки якій Ви можете видати свою книжку, не відвідуючі наш офіс. При цьому Ви будете брати безпосередню участь у роботі над книгою на всіх етапах підготовки до друку.

Перевагою даної послуги є значна економія Вашого часу на відвідування офісу видавництва. При цьому Вам зовсім не обов'язково бути мешканцем Києва чи України.

Докладніше про послугу "Видання книги через інтернет" дізнайтеся » тут

Видавництво

НАШІ ВИДАННЯ

Марія Первак
«Обдарована Луїза»

Обдарована Луїза

Карагаєва Н.В.
«Моменти»

Моменти

V.M. Rabolu
«Герколубус або Червона планета»

Герколубус або Червона планета
© Видавництво "Азимут-Україна" 2024, Україна, Київ | Зворотний зв'язок